Опитування

Як вам наш сайт?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...
Архів
Категорії

Національно-патріотичне виховання

Як же тепло стає на душі, коли ми дізнаємося, що вантаж прибув до місця призначення і його вже роздають українцям, які перебувають у скруті через війну.

Як же тепло стає на душі, коли ми дізнаємося, що вантаж прибув до місця призначення і його вже роздають українцям, які перебувають у скруті через війну.
Так, вчора, до міста Чернігів доставлена гуманітарна допомога, до зборів якої долучилися мешканці нашої громади.
Хочемо висловити щиру подяку всім-всім, хто не залишився байдужим і доєднався до зборів, а також нашому земляку та водію-сміливцю Няйку Сергію, який в найкоротші терміни доставив вантаж за призначенням!
Маленькими кроками наближаємо нашу перемогу! Слава Україні!

Продовження

Педагог має навчати!

Вже стартував навчальний процес у нашому навчальному закладі, і він потребує від нас педагогічної та психологічної спільної уваги та обережності.
З цього приводу, як психолог, хочу поділитися думками на що потрібно звернути увагу:

1. Педагог – не психолог, у деяких випадках методи підтримки, які спрацьовують саме для педагога, не завжди адекватні саме для дітей різних вікових груп. Отже шановні педагоги, варто добре обдумати як безпечно транслювати події в Україні саме для кожної вікової групи.

Продовження

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави

Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Другої Світової війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від нацистських загарбників.
Сьогодні, учні НВК «Боянська гімназія»перегорнули сторінки історичних подій років Другої світової війни, переглянули фільм «Подвигу жити вічно» про партизанський та підпільний рух опору в Україні та Вінницькій області.
Із метою вшанування подвигу партизан і підпільників у класних колективах пройшли інформаційні хвилини «Полум‘я партизанської війни» після яких учні зрозуміли, що час плине швидко, однак пам‘ять про зроблене партизанами у часи Другої світової житиме вічно.
Важливо, що пам’ять є стрижнем, що єднає людей різних поколінь, адже безсмертний подвиг партизанів та підпільників назавжди буде для кожного із нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі.

 

Ти у мене єдина!

30 років незалежності – це справді знакова подія для нашої країни. Тому що Україна – молода країна з багатовіковою історією.
Упродовж сторіч мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори. За 30 років незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Але ми вистояли, стоїмо й неодмінно переможемо! Тому сьогодні наша країна гучно заявляє про себе всьому світові. Цьогоріч свято проходить під слоганом «Ти у мене єдина», який символізує бачення незалежності України як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь українців.

Продовження

23 серпня – важливий день для історії України – День Державного Прапора

  1. 23 серпня – важливий день для історії України – День Державного Прапора, який майорить над нашою країною, а головне – над нашою школою.Саме ці кольори відбивалися іскрою, коли Ярослав Мудрий будував Софію Київську, під цими кольорами йшли в бій козаки Богдана Хмельницького, за ці кольори стояли Січові Стрільці. Ці кольори є святими для кожного українця. Поки є наш синьо-жовтий прапор, поки є наш золотий тризуб, доти є наша Україна, доти є ми, українці.
    З цієї нагоди в НВК «Боянська гімназія» сьогодні відбулася урочиста церемонія підняття на флагштоці  Державного Прапора. Під звуки Державного Гімну України учасники заходу підняли синьо-жовтий стяг, доводячи, що це не просто символ нашої держави – це символ нашої достойності, символ нашої перемоги, адже нам є чим пишатися, нам є що захищати.

8 й 9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу – Друга світова війна.
8 й 9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі. Цьогорічна інформаційна кампанія традиційно проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Символ пам’яті про жертв війни — червоний мак.

Продовження